Předání, termíny, platba


Předání nebo zaslání kazet

Videokazety zasílejte poštou na tuto adresu:

Petr Mašek
č.p. 127
33011 Česká Bříza

Osobní předání kazet je zde možné po předchozí domluvě (Po-Čt většinou až ve večerních hodinách, v pátek a o víkendu většinou během celého dne).

Také je možné osobní předání v centru Plzně (Po – Čt po předchozí domluvě v Sedláčkově ulici, preferovaná doba předání je kolem poledne nebo mezi 16 a 16:30, případně po domluvě i v jinou dobu).

TIP: při zasílání poštou je lepší kazety poslat doporučeně, případně zásilku pojistit na určitou částku (třeba na 2000,- Kč) – snížíte tím pravděpodobnost ztráty zásilky. Během uplynulých 5 let se naštěstí nestalo, že by se nějaká zásilka s kazetami cestou ztratila.


Doba vyřízení zakázky

Standardně provádím převod kazet cca do jednoho až dvou týdnů. Pokud kazety zasíláte poštou, může být tato doba o několik dnů delší (doručení a odeslání zásilky, čekání na připsání platby).

V případě převodu většího množství kazet, během dovolených nebo v období s větším počtem zakázek (např. před Vánocemi) může být tato doba delší. Pokud na převod spěcháte, předem se prosím informujte o aktuální situaci.

Pokud potřebujete vyřídit zakázku přednostně, je to možné za příplatek (viz ceník).


Způsoby platby

  • v hotovosti při osobním předání
  • platba převodem na účet (kazety zašlu až po připsání platby na účet)
  • zaslání na dobírku (je to o něco dražší a musím vypisovat složenku, spíše preferuji předchozí 2 možnosti)

Pokud potřebujete vystavit fakturu, napište mi Vaše fakturační údaje. Platba se provádí předem – kazety zašlu zpět až po jejím uhrazení.