Předání, termíny, platba


Předání nebo zaslání kazet

Videokazety zasílejte poštou na tuto adresu:

Petr Mašek
Krašovská 6
32300 Plzeň
Tel.: 777 66 55 54

UPOZORNĚNÍ:
na zásilku a podací lístek prosím napište moje telefonní číslo 777 66 55 54, aby mne mohl doručovatel kontaktovat.

Po odeslání kazet mi pro jistotu pošlete mailem nebo SMSkou číslo zásilky z podacího lístku, abych věděl, že je zásilka na cestě a mohl ji sledovat. Česká pošta občas do schránky nevhodí oznámení o zásilce.

Osobní předání kazet je na adrese Krašovská 6 možné po předchozí domluvě (většinou až v odpoledních a večerních hodinách, případně někdy i o víkendu).

Také je možné domluvit osobní předání v centru Plzně (Po – Pá cca mezi 8 a 17 hodinou pracuji v Sedláčkově ulici ve Státním archivu). Preferuji dobu kolem poledne (polední pauza) a nebo mezi 16 a 17 hodinou, vždy po předchozí domluvě.

TIP: při zasílání poštou je lepší kazety poslat doporučeně, případně zásilku pojistit na určitou částku (třeba na 5000,- Kč) – snížíte tím teoretickou možnost ztráty zásilky. Během uplynulých cca 10 let se naštěstí ještě nestalo, že by se nějaká zásilka s kazetami cestou ztratila.


Doba vyřízení zakázky

Standardně provádím převod kazet cca do jednoho až dvou týdnů. Pokud kazety zasíláte poštou, může být tato doba o několik dnů delší (doručení a odeslání zásilky, čekání na připsání platby).

V případě převodu většího množství kazet, během dovolených nebo v období s větším počtem zakázek (např. před Vánocemi) může být tato doba delší. Pokud na převod spěcháte, předem se prosím informujte o aktuální situaci.

Pokud potřebujete vyřídit zakázku přednostně, je to možné za příplatek (viz ceník).


Způsoby platby

  • v hotovosti při osobním předání
  • platba převodem na účet (kazety zašlu až po připsání platby na účet)
  • zaslání na dobírku (je to o něco dražší a musím vypisovat složenku, spíše preferuji předchozí 2 možnosti)

Pokud potřebujete vystavit fakturu, napište mi Vaše fakturační údaje. Platba se provádí předem – kazety zašlu zpět až po jejím uhrazení.