Předání, termíny, platba


Předání nebo zaslání kazet

Videokazety zasílejte poštou na tuto adresu:

Petr Mašek
Krašovská 6
32300 Plzeň

UPOZORNĚNÍ: po odeslání kazet mi pošlete mailem nebo SMSkou číslo zásilky z podacího lístku, abych věděl, že je zásilka na cestě a mohl ji sledovat. Česká pošta občas do schránky nevhodí oznámení o zásilce, tak aby se vám kazety nevrátily.

Osobní předání kazet je zde možné po předchozí domluvě (většinou až v odpoledních a večerních hodinách, případně někdy i o víkendu).

Také je možné osobní předání v centru Plzně (Po – Pá cca mezi 8 a 16 hodinou po předchozí domluvě v Sedláčkově ulici).

TIP: při zasílání poštou je lepší kazety poslat doporučeně, případně zásilku pojistit na určitou částku (třeba na 5000,- Kč) – snížíte tím pravděpodobnost ztráty zásilky. Během uplynulých více než 5 let se naštěstí ještě nestalo, že by se nějaká zásilka s kazetami cestou ztratila.


Doba vyřízení zakázky

Standardně provádím převod kazet cca do jednoho až dvou týdnů. Pokud kazety zasíláte poštou, může být tato doba o několik dnů delší (doručení a odeslání zásilky, čekání na připsání platby).

V případě převodu většího množství kazet, během dovolených nebo v období s větším počtem zakázek (např. před Vánocemi) může být tato doba delší. Pokud na převod spěcháte, předem se prosím informujte o aktuální situaci.

Pokud potřebujete vyřídit zakázku přednostně, je to možné za příplatek (viz ceník).


Způsoby platby

  • v hotovosti při osobním předání
  • platba převodem na účet (kazety zašlu až po připsání platby na účet)
  • zaslání na dobírku (je to o něco dražší a musím vypisovat složenku, spíše preferuji předchozí 2 možnosti)

Pokud potřebujete vystavit fakturu, napište mi Vaše fakturační údaje. Platba se provádí předem – kazety zašlu zpět až po jejím uhrazení.