Předání, termíny, platba


Osobní předání

Osobní předání kazet je možné po předchozí domluvě v Plzni na adrese Krašovská 6 (Košutka, nedaleko konečné autobusů, nedaleko je také hypermarket Globus).  Jsem zde většinou odpoledne až po 17 nebo 18 hodině a večer, případně někdy i o víkendu. Předem určitě volejte na mobil 777 66 55 54.

Také je možné domluvit osobní předání v centru Plzně (Po – Pá, pracuji v Sedláčkově ulici ve Státním archivu). Preferuji dobu kolem poledne (polední pauza) a nebo mezi 16 a 17 hodinou, vždy po předchozí domluvě.


Zaslání poštou nebo přepravní službou

Kazety můžete zaslat prostřednictvím ZásilkovnyBalíkovnyČeské pošty, nebo i přes jinou zásilkovou službu.

Preferuji výdejní místa v centru Plzně kolem náměstí Republiky nebo kolem mého bydliště Krašovská 6, Plzeň.

Kontaktní údaje jsou:
Petr Mašek, e-mail: foto1@seznam.cz, tel.: 777 66 55 54

Zásilkovna:

CBDSVĚT, Veleslavínova 10/15

GALANTERIE 2M, Chotíkov 385

Balíkovna:

Plzeň 1, Solní 260/20

Plzeň 23

Plzeň SAZKA ČS PRIM, Krašovská 1838/9, Plzeň

Chotíkov AlzaBox Globus, č.p. 385, 33017, Chotíkov

Kazety také můžete zaslat poštou přímo na adresu mého bydliště, ale vzhledem k tomu, že přes den jsem v práci, tak si je pak budu muset jít na poštu další den vyzvednout:

Petr Mašek
Krašovská 6
32300 Plzeň
Tel.: 777 66 55 54

UPOZORNĚNÍ:
při zaslání Českou poštou na zásilku a podací lístek prosím napište moje telefonní číslo 777 66 55 54, aby mne mohl doručovatel kontaktovat.

Po odeslání kazet mi pro jistotu pošlete mailem nebo SMSkou číslo zásilky z podacího lístku, abych věděl, že je zásilka na cestě a mohl ji sledovat. Česká pošta občas do schránky nevhodí oznámení o zásilce a já se o ní včas nedozvím.

TIP: při zasílání Českou poštou je lepší kazety poslat doporučeně, případně zásilku pojistit na určitou částku (třeba na 5000,- Kč) – snížíte tím teoretickou možnost ztráty zásilky. Během uplynulých více než 10 let se naštěstí ale ještě nestalo, že by se nějaká zásilka s kazetami cestou ztratila.


Doba vyřízení zakázky

Standardně provádím převod kazet cca do jednoho až dvou týdnů. Pokud kazety zasíláte poštou, může být tato doba o několik dnů delší (doručení a odeslání zásilky, čekání na připsání platby).

V případě převodu většího množství kazet, během dovolených nebo v období s větším počtem zakázek (např. před Vánocemi) může být tato doba delší. Pokud na převod spěcháte, předem se prosím informujte o aktuální situaci.

Pokud potřebujete vyřídit zakázku přednostně, je to možné za příplatek (viz ceník).


Způsoby platby

  • v hotovosti při osobním předání
  • platba předem převodem na účet (kazety zašlu až po připsání platby na můj účet)
  • zaslání na dobírku (lze také domluvit, ale je to o něco dražší a při zasílání Českou poštou musím vypisovat složenku, takže spíše preferuji předchozí 2 možnosti)

Pokud potřebujete vystavit fakturu, napište mi Vaše fakturační údaje. Platba se provádí předem – kazety zašlu zpět až po jejím uhrazení.